Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Akuvox

Supraenet

Advancis

Aritech

Top Security

WBN Security

Lobeco

Genetec

Masset

VEB

CSL

Connect Security

Secusoft

Eizo

VBN

Milestone

OSEC

MPL

MOBOTIX

HD Security

Network Optix

Distri Company

Optex

Trigion

Seagate

ASIS

Uniview

2N

VisionPlatform.ai

Multiwacht Security

Eagle Eye Networks

ARAS

Bosch Security Systems

Add Secure

OpenEye

Paraat

VVNL

ADI

G4S

LUGN

VGN Group

Alarm Meldnet

Paralax

Crown Security Services

IDIS

ASSA ABLOY

NIBHV

Van Dusseldorp Training

Synguard

Bydemes

SmartCell

Kidde Commercial

Alphatronics

Regio Control Veldt

Traka ASSA ABLOY

SmartSD

Securitas

i-Pro

VIGI

Unii

CDVI

Teletek

SOBA

Paxton

Service Centrale Nederland

Centurion

Sequrix

SMC Alarmcentrale

Ajax Systems

HID

VAIBS

Brivo

Seris

Hanwha Vision Europe

Nenova

Paraat haalt belangrijke certificering binnen

19 januari 2018
Redactie
16:19

Het opleidingscentrum van Paraat is nu NIKTA-gecertificeerd. Dit houdt in dat het instituut in Nieuw-Vennep voldoet aan de hoge kwaliteitseisen die door NIKTA gesteld en getoetst worden. Het is volgens directeur Wim Hamilton een volgende stap in het verder professionaliseren van de organisatie van Paraat.

Paraat kan de veiligheidstrainingen verzorgen op de eigen locatie met praktijkoefenruimte of op de locatie van de opdrachtgevers. In het eigen pand beschikt het bedrijf over moderne en uitstekende faciliteiten, die ook gebruikt worden om de medewerkers van Paraat te trainen en getraind te houden. De kwaliteit blijkt nog eens uit de NIKTA-certificering. NIKTA is naar eigen zeggen de grootste certificatie-instelling in Nederland die persoonscertificaten BHV en Acute Zorg uitgeeft volgens de internationale standaard NEN-EN-ISO/IEC 17024.

Wie mogen deze examens afnemen?
Een opleider kan zich door NIKTA laten erkennen als exameninstituut voor het afnemen van de Acute Zorg- (EHBO) of BHV-examens onder de NEN-EN-ISO/IEC 17024. Zij dienen hiervoor een certificatieovereenkomst aan te gaan waarin het examenproces is geregeld. Nadat zij voldoen aan alle eisen die hierin zijn opgenomen, wordt het kwaliteitssysteem voor de examens beoordeeld. Op basis van deze beoordeling wordt er een procescertificaat voor de uitvoering van de Acute Zorg- en/of BHV-opleidingen en het afnemen van de daarbij behorende examens afgegeven. Voor de geldigheid van dit certificaat dient de opleider continu te voldoen aan de eisen van NIKTA. Dit bewaakt de kwaliteit van de opleider het gehele jaar door.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

VIGI

SequriX

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Boon Edam

Wordt een partner