Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VGN Group

NIBHV

Milestone

Advancis

Eagle Eye Networks

LUGN

Seris

VBN

Unii

Aritech

2N

SOBA

Brivo

Multiwacht

Kidde Commercial

Top Security

Teletek

Sequrix

IDIS

MOBOTIX

Service Centrale Nederland

ARAS

BHVcertificaat.online

Masset

Connect Security

Securitas

Secusoft

Alphatronics

ASSA ABLOY

Intrasec

Paralax

EAL

VisionPlatform.ai

HD Security

Optex

Seagate

ADI

Crown Security Services

VideoGuard

i-Pro

Ajax Systems

Synguard

HID

Traka ASSA ABLOY

Gold-IP

Bosch Security Systems

OSEC

SmartCell

Alarm Meldnet

SMC Alarmcentrale

Oribi ID Solutions

Trigion

Paraat

G4S

Lobeco

Dero Security Products

Eizo

Genetec

Uniview

Hanwha Vision Europe

Network Optix

Distri Company

ASIS

Centurion

Bydemes

SmartSD

Nenova

VAIBS

Hikvision

VVNL

Paxton

CSL

Regio Control Veldt

Add Secure

Akuvox

CDVI

VEB

MPL

Politie houdt twee verdachten van inbraak aan

10 december 2023
Redactie
16:18

De politie heeft in de nacht van zaterdag 9 op zondag 10 december 2023 op de Putseweg twee mannen aangehouden. Het tweetal wordt ervan verdacht die nacht te hebben ingebroken in een woning aan de Putseweg in Putte. Het gaat om een 31-jarige inwoner van Tilburg en een 56-jarige man uit Roemenië.

Kort voor 01.00 uur kwam bij de politie een inbraakmelding binnen van een woning aan de Putseweg. Toen agenten poolshoogte gingen nemen, zagen ze een man terug de woning in vluchten. Nadat er meerdere politie-eenheden waren gearriveerd, hebben politieagenten de woning doorzocht en daar twee mannen aangetroffen die er niet hoorden te zijn. De mannen, een 31-jarige inwoner van Tilburg en een 56-jarige man uit Roemenië, zijn aangehouden en voor onderzoek en verhoor meegenomen naar het bureau.
In de woning bleken spullen te zijn vernield. Omdat de meterkast van de woning vernield was en er hierdoor een gevaarlijke situatie was ontstaan, heeft een medewerker van Enexis de stroom afgesloten. Hierdoor hebben meerdere woningen een tijd zonder stroom gezeten. Het verdachte tweetal heeft de nacht in de cel doorgebracht en werd zondag verhoord.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Seagate

Videoguard

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

Distri Company

Wordt een partner