Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Seagate

Connect Security

ARAS

Teletek

Lobeco

Milestone

MPL

Add Secure

SMC Alarmcentrale

VEB

SmartSD

Traka ASSA ABLOY

Eagle Eye Networks

SOBA

OpenEye

VGN Group

Crown Security Services

VBN

Multiwacht Security

Service Centrale Nederland

Synguard

VIGI

Nenova

Masset

Top Security

VAIBS

Optex

ASIS

G4S

Distri Company

Network Optix

Securitas

Sequrix

Paxton

i-Pro

IDIS

Centurion

Alphatronics

2N

Seris

Hikvision

Paraat

Hanwha Vision Europe

ADI

HID

Ajax Systems

ASSA ABLOY

Genetec

Regio Control Veldt

VisionPlatform.ai

Trigion

MOBOTIX

Eizo

VVNL

Alarm Meldnet

Akuvox

NIBHV

Paralax

Van Dusseldorp Training

HD Security

Unii

OSEC

Bosch Security Systems

CSL

Kidde Commercial

SmartCell

Secusoft

Aritech

Brivo

Uniview

Advancis

CDVI

Bydemes

WBN Security

LUGN

Gold-IP

Politie treft grote hoeveelheid illegale wapens aan

4 december 2021
Redactie
14:11

Automatische vuurwapens, revolvers, geweren, meerdere 3D printers waarmee vuurwapenonderdelen werden geprint, diverse onderdelen van vuurwapens, stroomstootwapens en munitie. Dat trof de politie aan op twaalf locaties binnen een onderzoek naar de handel in vuurwapens.

Zes verdachten zijn aangehouden tijdens de invallen Rotterdam, Den Haag, Dordrecht, Papendrecht, Bergen op Zoom, Halsteren en Yerseke. De locaties kwamen in beeld bij een lopend onderzoek. Het ging om woonhuizen maar ook bedrijfspanden. Een van de zes aangehouden personen wordt niet langer gezien als verdachte. Eén 31-jarige man uit Papendrecht werd eerder al in vrijheid gesteld maar is nog wel verdachte in het onderzoek. Drie verdachten, een 37-jarige man uit Yerseke, een 40-jarige man uit Den Haag en een 43-jarige vrouw uit Den Haag zijn voorgeleid aan de rechter-commissaris en moeten voor 14 dagen in bewaring. Een 59-jarige man uit Yerseke is eveneens voorgeleid aan de rechter-commissaris maar mag, onder voorwaarden, zijn proces thuis afwachten.
Meerdere aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Enorme risico’s
Volgens de politie brengen de productie, opslag of handel in vuurwapens enorme risico’s met zich mee. Niet alleen voor de criminelen die zich er mee bezig houden, maar ook voor de omgeving. Deze criminele activiteiten trekken crimineel volk aan en verhogen de kans op het gebruik van geweld in de omgeving. De politie roept mensen daarom op om melding te doen als zij verdachte activiteiten in de buurt zien. Zo’n signaal kan het begin zijn van een onderzoek of net dat ontbrekende puzzelstukje in een al lopend onderzoek.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Boon Edam

Suricat

SequriX

VIGI

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner