Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Bydemes

2N

SmartCell

Top Security

CSL

G4S

VAIBS

Akuvox

Kidde Commercial

Optex

Van Dusseldorp Training

VIGI

Network Optix

HID

SOBA

Synguard

Centurion

Service Centrale Nederland

Aritech

MPL

i-Pro

Teletek

ARAS

WBN Security

VGN Group

Hanwha Vision Europe

Regio Control Veldt

Sequrix

HD Security

Multiwacht Security

Eagle Eye Networks

Distri Company

VBN

Paraat

ADI

VEB

OSEC

Brivo

Connect Security

NIBHV

Alarm Meldnet

Alphatronics

Milestone

CDVI

MOBOTIX

Advancis

Unii

Gold-IP

Lobeco

VisionPlatform.ai

ASIS

Genetec

Add Secure

Crown Security Services

VVNL

Secusoft

SMC Alarmcentrale

Bosch Security Systems

Traka ASSA ABLOY

Securitas

Ajax Systems

IDIS

Eizo

Seris

Paxton

OpenEye

Uniview

Seagate

Masset

Nenova

SmartSD

ASSA ABLOY

Trigion

Hikvision

Paralax

LUGN

Rutte op NSS in Washington: ‘meer geld nodig voor veiligheid’

1 april 2016
Redactie
05:35

Het is volgens premier Rutte overduidelijk dat er meer moet worden gedaan aan de veiligheid en dat hieraan meer geld moet worden besteed. Ook moet volgens hem de wetgeving worden aangescherpt. Dat zij hij tijdens de Nuclear Security Summit in Washington, aldus Elsevier.

“Er moet meer aan veiligheid worden gespendeerd”, zei Rutte gisteren in Washington tijdens een gesprek met studenten van de American University. Hij is in de Amerikaanse hoofdstad voor de Nuclear Security Summit, die in 2014 nog in Den Haag plaatsvond. Daar worden afspraken gemaakt om onder meer nucleair terrorisme te voorkomen.
Als de wetgeving wordt aangescherpt, kan dat volgens Rutte betekenen dat de privacy hierdoor in sommige gevallen in het geding komt. “We moeten constant kijken naar de balans.” Verder vindt Rutte dat de Europese inlichtingendiensten beter en sneller moeten samenwerken. Hij hoopt dat op dit vlak nog een aantal stappen gezet kunnen worden tijdens het halfjaarlijkse Nederlandse voorzitterschap van de EU. De regering heeft intussen een deel van de oorspronkelijke bezuinigingen op de ministeries van Veiligheid en Justitie en Defensie teruggedraaid. De Kamer dringt, na de aanslagen in Brussel, aan op extra geld voor Veiligheid & Justitie en alle politieke partijen eisen dat de financiële tekorten bij de politie ongedaan worden gemaakt.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

VIGI

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

SequriX

Distri Company

Wordt een partner