Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

SOBA

OpenEye

Network Optix

Intrasec

Paxton

Milestone

Seagate

VBN

Regio Control Veldt

Aritech

HID

Seris

OSEC

G4S

Hanwha Vision Europe

Masset

Genetec

Trigion

Sequrix

Van Dusseldorp Training

SMC Alarmcentrale

Traka ASSA ABLOY

Secusoft

Crown Security Services

ARAS

Optex

Centurion

Alphatronics

Multiwacht Security

Unii

Bosch Security Systems

Akuvox

Synguard

CSL

Gold-IP

Bydemes

Distri Company

VIGI

Eizo

Add Secure

Hikvision

Service Centrale Nederland

ASSA ABLOY

WBN Security

Uniview

Lobeco

Connect Security

LUGN

Advancis

2N

Ajax Systems

VAIBS

IDIS

SmartSD

VGN Group

Nenova

Kidde Commercial

Teletek

MOBOTIX

SmartCell

Alarm Meldnet

Paraat

CDVI

Top Security

NIBHV

Brivo

VEB

ADI

Paralax

i-Pro

ASIS

Eagle Eye Networks

Securitas

MPL

VVNL

VisionPlatform.ai

HD Security

Schiphol winnaar Hoffmann Cyber Security Award 2013

9 oktober 2013
Redactie
17:00

De winnaar van de Hoffmann Cyber Security Award 2013 is Schiphol Group Awareness campagne Cybersecurity. Vandaag tijdens het Trigion Congres is de winnaar van de Hoffmann Cyber Security Award 2013 bekendgemaakt.

De campagne is opgezet om alle medewerkers van Schiphol (> 2000) meer bewust te maken van de gevaren die zich voordoen van het werken in een digitale omgeving en de maatregelen om cybersecurity te bevorderen, zowel in de Schipholomgeving als in de privéomgeving.

Hoffmann Cyber Security Award 2013
Kees Jans, CIO Schiphol Group, neemt de prijs in ontvangst.

De jury bestond uit vakexperts vanuit de organisaties TNO, ING en Hoffmann Bedrijfsrecherche BV. De award wordt verstrekt aan een individu of organisatie die op actieve en/of innovatieve wijze de aandacht weet te richten op het risico van cybercriminaliteit en de aanpak daarvan. De award bestaat uit een glazen bokaal, ambassadeurschap ‘publieke awareness’ en een geldbedrag.

Nog steeds wordt er te weinig gedaan aan het tegengaan van de steeds groter wordende bedreiging: cybercrime. Hoffmann heeft daarom deze award in het leven geroepen en zal dit jaarlijks terug laten komen, om zo de security awareness hoog te houden.

Eerder verschenen: Nominaties Hoffmann Cyber Security Award

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Boon Edam

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Suricat

SequriX

Distri Company

Wordt een partner