Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Brivo

Optex

Bosch Security Systems

NetworxConnect

Alarm Meldnet

G4S

Lobeco

PG Security Systems

Distri Company

Paraat

Sequrix

Bydemes

Eizo

VAIBS

i-Pro

SMC Alarmcentrale

NIBHV

SOBA

IDIS

Intrasec

Kidde Commercial

Network Optix

Regio Control Veldt

Uniview

Traka ASSA ABLOY

HD Security

Masset

EAL

ASSA ABLOY

Milestone

Oribi ID Solutions

Genetec

BHVcertificaat.online

Aritech

Nenova

CDVI

Crown Security Services

Add Secure

VBN

Secusoft

Seris

SmartSD

SmartCell

Top Security

VideoGuard

Seagate

Akuvox

VGN Group

Advancis

ADI

VEB

Multiwacht

Trigion

MOBOTIX

Dero Security Products

2N

ASIS

Ajax Systems

Service Centrale Nederland

HID

ARAS

Unii

CSL

Hikvision

Connect Security

Avigilon Alta

Eagle Eye Networks

Alphatronics

Securitas

OSEC

Paxton

Hanwha Vision Europe

Centurion

Gold-IP

VVNL

Securitas komt met complete beveiliging voor BOVAG-leden

11 januari 2024
Redactie
13:18

Autobedrijven die aangesloten zijn bij branchevereniging BOVAG kunnen nu in de Ledenwinkel met korting een compleet beveiligingspakket van Securitas bestellen. Dit zorgt ervoor dat de bedrijven beveiligd worden conform de BORG- en verzekeringseisen.

Securitas biedt de leden van BOVAG een speciaal beveiligingspakket aan tegen een aantrekkelijk wekelijks tarief. Dit pakket omvat beveiligingsapparatuur, onderhoud en dienstverlening van de alarmcentrale, inclusief mobiele surveillance. En als BORG-erkend beveiligingsbedrijf helpt Securitas de ondernemers bij het certificeringsproces, waarmee zij direct aan de BORG– en verzekeringseisen voldoen. Het laatste is van groot belang. Dit omdat verzekeraars niet altijd uitkeren bij calamiteiten als de beveiliging niet op orde is.

Betrouwbare partner
Henri van Hout, directeur van Elgersma waar BOVAG Ledenwinkel onder valt, zegt dat Securitas Nederland een gerenommeerde en betrouwbare partner is in de beveiligingsbranche. “Deze samenwerking stelt ons in staat om BOVAG-leden de beste beveiligingsoplossingen te bieden.” Pascal Posthumus, directeur MKB Securitas, vult aan: “Het stelt ons vanuit Securitas in staat om de BOVAG-leden een complete beveiligingsoplossing te bieden en hiermee bij te dragen aan hun bedrijfscontinuïteit.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Distri Company

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Videoguard

Seagate

Wordt een partner