SmartSD introduceert binnenpost Clip van 2N

Met de 2N Clip introduceert SmartSD een betaalbare nieuwe binnenpost van 2N die bewoners de veiligheid en het gemak van IP-videocommunicatie biedt. De 4″ binnenpost is ontwikkeld met het oog op woonprojecten in het middensegment en beschikt over onder andere IP videocommunicatie.
Daarnaast biedt de 2N Clip ondersteuning voor deurbelknoppen, installatiegemak en naadloze integratie met het 2N-ecosysteem. De 2N Clip is volgens de distributeur ontworpen met betaalbaarheid en gebruiksvriendelijkheid in het achterhoofd en biedt IP-video, een slanke ontwerp en de befaamde betrouwbaarheid van 2N-producten.
De 2N® Clip werkt op het robuuste en betrouwbare 2N OS. Dat is hetzelfde besturingssysteem als in de meest hoogwaardige producten van 2N en kan eenvoudig op afstand worden beheerd en geconfigureerd via het My2N Management Platform.
Eenvoudige installatie
De binnenpost is volgens SmartSD in slechts drie minuten te installeren. Dit gebeurt door het boren van twee schroeven en het moeiteloos ‘vastklikken’ van de 2N Clip aan de muur.
Ondersteuning voor deurbellen is inbegrepen. Door de deurbelknop rechtstreeks op de 2N Clip aan te sluiten, is er geen extra elektronica nodig en wordt bespaard op de kosten van traditionele deurbellen.
Voor slechthorenden is er een 2N Clip-variant met ingebouwde inductielus. Deze optie is met name gunstig voor projecten die toegankelijkheid als prioriteit hebben. Let op: de release hiervan staat gepland voor Q2 2024.
Klik hier voor meer informatie.