Opent in een nieuw tabblad
Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Alarm.com

Multiwacht Security

LUGN

Seris

SmartSD

Milestone

Paxton

Kidde Commercial

MPL

Seagate

Alarm Meldnet

Crown Security Services

Masset

G4S

Lobeco

Paraat

Advancis

NIBHV

WBN Security

VVNL

Distri Company

Roskam Groep

Secusoft

IQSIGHT

ADI

Nenova

Traka ASSA ABLOY

Trigion

OpenEye

Regio Control Veldt

Network Optix

Genetec

2N

Aritech

HID

Brivo

Eye Watch Security Group

SMC Alarmcentrale

OSEC

ASSA ABLOY

IDIS

Sequrix

VEB

Add Secure

SmartCell

Centurion

Akuvox

Zevix

MOBOTIX

Alphatronics

Hanwha Vision Europe

Ajax Systems

CDVI

More2Safety

ASIS

HD Security

247kooi

Synguard

WatchTower

VIGI

Optex

Robin Telecom

ARAS Security

CSL

Paralax

Supraenet

Uniview

Service Centrale Nederland

Connect Security

Teletek

Bydemes

Axis Communications

Securitas

Van Dusseldorp Training

Top Security

VAIBS

Eizo

Unii

SOBA

Intergarde

SmartSD komt met biometrie van Virdi

4 juli 2019
Redactie
15:53

SmartSD is sinds kort officieel distributeur van de biometrische oplossingen van Virdi. Met vingerafdrukherkenning als kerntechnologie is Virdi door de jaren heen uitgegroeid tot een toonaangevende ontwikkelaar en fabrikant van complete biometrische oplossingen.

Virdi staat volgens SmartSD voor hoogwaardige en gebruiksvriendelijke beveiligingsproducten, inclusief biometrische toegangscontrolesystemen, tijd- en aanwezigheidsoplossingen, vingerafdrukscanners en modules. De biometrische lezers van Virdi kunnen standalone worden toegepast, maar kunnen ook eenvoudig worden gebruikt in combinatie met diverse toegangscontrole systemen. Voor Paxton is er een ‘Paxton approved’ integratie beschikbaar.

Vingerafdruk lezers
De kerntechnologie van Virdi is vingerafdrukherkenning. Door de snelheid en nauwkeurigheid waarmee de biometrische lezers van Virdi toegang verlenen staan ze garant voor zowel high security als gemak.
Dankzij een door Virdi zelf ontwikkelde techniek worden vingers zeer snel en accuraat gescand. Derden kunnen dus geen toegang krijgen met nagemaakte of kunstmatige vingerafdrukken. Zo wordt een kunstmatige vingerafdruk, gemaakt van siliconen, rubber, papier, gel of folie, onmiddellijk door de biometrische lezers van Virdi van echt onderscheiden.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Eyewatch Security Group

Distri Company

VIGI

IQSIGHT

Boon Edam

SequriX

More2Safety

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Seagate
Wordt een partner