Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Regio Control Veldt

Eagle Eye Networks

Genetec

Unii

2N

Nenova

SOBA

G4S

Alphatronics

VEB

Seagate

MOBOTIX

Paraat

Uniview

Paxton

Sequrix

Supraenet

Masset

Advancis

IQSIGHT

ADI

MPL

ASIS

Add Secure

Synguard

Paralax

Optex

HID

Bydemes

VBN

Ajax Systems

HD Security

Traka ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

Alarm Meldnet

VIGI

Distri Company

Trigion

SmartCell

Akuvox

Zevix

Network Optix

Crown Security Services

WBN Security

Brivo

CSL

Milestone

Centurion

Teletek

SmartSD

OSEC

IDIS

Seris

Lobeco

Axis Communications

Aritech

LUGN

SMC Alarmcentrale

Service Centrale Nederland

Van Dusseldorp Training

OpenEye

Connect Security

Secusoft

VAIBS

NIBHV

Multiwacht Security

Securitas

Hanwha Vision Europe

VVNL

Top Security

Eizo

Kidde Commercial

ARAS

CDVI

Alarm.com

Tweede Kamer tegen bezuiniging op criminaliteitspreventie

9 december 2016
Redactie
11:44

Het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid meldt verheugd dat de Tweede Kamer de aangekondigde bezuinigingen op het instituut ongedaan heeft gemaakt. Via een aangenomen amendement op de begroting van Veiligheid en Justitie heeft de Kamer geregeld dat er extra geld wordt uitgetrokken voor criminaliteitspreventie.

Ook regelt het amendement dat de werkzaamheden voor het Keurmerk Veilig Ondernemen voor winkelgebieden en bedrijventerreinen worden voortgezet. Met dit keurmerk voelen ondernemers zich veiliger en neemt het aantal bedreigingen met 21% en vernielingen met 33% af.
Tot slot zorgt het amendement voor het behoud van de Regeling Veiligheid Kleine Bedrijven. Deze regeling geeft kleine bedrijven de mogelijkheid veiligheidsmaatregelen te treffen tegen onder andere winkeldiefstal.
Formeel moet de Eerste Kamer de begroting van Veiligheid en Justitie (inclusief de amendementen) nog goedkeuren. Maar het CCV bedankt alvast iedereen die het in dit proces heeft gesteund en vooral de VVD, CDA, PvdA en SP voor het indienen van het amendement.

Het CCV zegt zich op volle kracht te blijven inzetten voor een veilig en leefbaar Nederland!

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

VIGI

IQSIGHT

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Boon Edam

Distri Company

Wordt een partner